Ulu Çelik Prefabrik Kimdir? - Kurumsal

HAKKIMIZDA: 2000 YILINDA KURULMUŞ OLAN FİRMAMIZ İLK OLARAK ÇELİK İŞLERİYLE HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR. 13 YILLIK SÜRECİN ARDINDAN 2013 LÜ YILLARDA ÇELİK PREFABRİK YAPILAR ÜRETMEYE BAŞLAMIŞTIR.

VİZYON: TOPLUMA OLAN SAYGIMIZ ÇEVREYE GÖSTERDİĞİMİZ DUYARLILIĞIMIZ YENİLİKTE ÖNCÜLÜĞÜMÜZ VE İLERİ GÖRÜŞLÜLÜĞÜMÜZLE BİR DÜNYA MARKASI OLMAK AİLE BİRLİĞİNİN GEREKLERİNİ SOSYAL ÇEVRENİN HAKLARINI GÖZETİP SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEYEREK GİRİŞİMCİLİĞİ DESTEEKLEMEK MÜŞTERİLERE KALİTELİ ÜRÜN VE HİZMETLER SUNMAK

MİSYON:
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNDEN GEÇTİĞİ BİLİNCİYLE TEDARİKÇİLERİMİZ VE MÜŞTERİLERİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZI ÇALIŞANLARIMIZLA YERİNE GETİRMEKTİR. ÇEVREMİZİ VE DOĞAYI KORUMAK. ÇALIŞANLARA KARŞI SORUMLULUKLARIMIZI YERİNE GETİRMEK. ÜLKEMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZI YERİNE GETİRMEK. YÜKSEK KALİTEDE ÜRÜNLER ÜRETMEK.

DEĞERLERİMİZ: ÇALIŞANLARIMIZ GÜCÜMÜZÜN KAYNAĞIDIR ÇALIŞANLARIMIZIN GELİŞMELERİNE FIRSAT TANIMAK VE YARDIMCI OLARAK MUTLULUKLARINI ARTTIRMAK.

ÜRÜN VE HİZMET: GÖSTERDİĞMİZ ÇABALARIN SONUÇLARIDIR ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ MÜŞTERİLERİMİZ TARAFINDAN NE KADAR BEĞENİLİRSE BİZİMDE DEĞERİMİZ O KADAR ARTAR. *GÜVENİRLİK - *YENİLİKÇİLİK - *MÜŞTERİ ODAKLI ÇÖZÜMLER